Zingjir dhe unaz argjendi 925

Shitet nga: Defrim Hoti 19 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Zingjiri dhe unaza jan shum t mir osht 65 cm boj ndrrim edhe me ni i phone 5 ose sansung s5 ose Htc8 :D Falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim