Fustan Vello per Nuse

Shitet nga: Fustan 23 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   330 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Vello per Nuse i nje kualiteti te larte dhe eshte i punuar edhe pune dore sic edhe mund te shihet edhe ne foto.
Cmimi eshte 250 euro.

Mund te kontaktoni ne viber +37744 542 938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim