2x sllev mackie 2600

Shitet nga: luli 29 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
shiten sllevat mackie pm 2600 qe jan ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. 2x 800 wat ne 4 ohm munde te perdoren ne kombinim mes veti njeri per bas dhe tjetri per satelita sepse e kan te integruar krosoverin. qmimi 1100 euro per dy copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim