Saksafon

Shitet nga: Saxophone 19 Nën 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet alt Saxophone I firmes ARROW prodhim Amerikan.Eshte ne gjendje te perkryer siq shihet ne foto posedon kufer dhe paisje tjera shtes, qmim dhe meshum info nr tel ose viber +377/45 232 085.ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim