Saksofon arrow

Shitet nga: Saksofon 21 Nën 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   370 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes URGJENT alt saksofon ARROW n'gjendje te rregullt posedon gjitha paisjet shtes qmim 300$ Diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim