Pianino e ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Genc 20 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Pianino eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur.
Eshte e markes ZIMMERMANN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim