Piano Zimmermann

Shitet nga: Piano Zimmermann 22 Qer 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Piano Zimmerman ( e Akorduar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim