Sint klaviatura Korg T3, (Piano)

Shitet nga: Defko 02 Dhj 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin Korg T3 ne gjendje perfekte. Sinti mund te perdoret per te realizu muzike te te giitha zhandreve si , rock, funk, etno (popullore), po ashtu edhe per ata qe dojne ta perdorin si klaviature per ti ushtru pjeset shkollore muzikore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim