Piano-pianino

Shitet nga: Ismeti Dje 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten pianot-pianinot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim