Bose u shit flm

Shitet nga: bashkim 10 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

375 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flm


bose acoustimass 5

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojn edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim