Braun bose jbl .....u shit flm

Shitet nga: bashkim 13 Maj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   360 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shit flmBraun CD 4
Braun R 4
Boxat M9

perfocusi ,cd,edhe boxat jan komplet shiten vetem komplet jan gjendje perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim