Dj Kontroller PSD-5000

Shitet nga: Betimi 08 Dhj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitete Paisja per Dj me dy USB port Dy SD port Dhe dy Cd,Mp3 Playra Paisja osht ne gjendje te rregull dhe ka shum mundesi te mira per dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim