EV,,, u shit flm

Shitet nga: bashkim 29 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
EV SX250

jan ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim