Instrumente muzikore

Shitet nga: 06 Dhj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ose ndrroj kto sene qe jan gjindem ne kamenic sms mos dergo.kto drita jan te ford eskordit kam edhe branikt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim