Montarbo w17p

Shitet nga: skender 28 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 kutija montarbo w17p, te perdorura gjithsej nje sezon vere, ..kutija qe nuk bejn defekt asnjeher, kualitet, 600w 8ohm...per live nuk gjen dot me kualitet dhe fuqi se kto, per cmimin qe kan...kutijat jan ne Preshev dhe ne cmim kan llogarit transportin deri ne Gjilan

foto nga interneti, kutijat jan te ruajtura mjaft mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim