Ndiqim drita per diskotek

Shitet nga: perparim Sot 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten dritat per diskoteka apo kafiteri komplet per 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim