Peavey PV-2000

Shitet nga: Luli 07 Sht 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet përforcuesi PEAVEY PV-2000 2x700 watts në 4 Ohms 2x1000 në 2 Ohms Me Crosover te integruar për bas dhe daljet sinjali per përforcues tjetr për satelita dy sistem
njeri esht shitur falemnderit


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim