Peavey PV-2000

Shitet nga: Luli 11 Jan 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR   480 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet përforcuesi PEAVEY PV-2000 2x800 watts në 4 Ohms 2x1000 në 2 Ohms Me Crosover te integruar për bas dhe daljet sinjali per përforcues tjetr për satelita dy sistem

ndrrim me mikrofon ajror shure beta 58

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim