Perforcues - Mikseta Washburn

Shitet nga: sami 08 Maj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Eshte ardhur nga Zvicra dhe e ruajtur shume mire, ka ze shume te forte e te kthjellt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim