XA System 4 bas 2 top

Shitet nga: Srdjan 29 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
+381665009736 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim