Zerim Professional nga Anglia PEAVEY.

Shitet nga: Gjilan 21 Gsh 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zerim Professional nga Anglia 10 boksa Peavey 400 wat RMS..
6 Eminence Amerikan 700 wat RMS.
4 Dynacord
Mikseta Yamaha 2*300 wat.
Sllev Amerikan 3000 Wat.
Kembet per gjitha jan /
Mikrofon Shure sm 58..
Ndegjuese Per Dj Studio Beats.
Fizarmonika.
Violincelo.. etj etj... +37744716012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim