Zoom MRS16/08 16-track digital multitracker

Shitet nga: Xheki 23 Sht 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zoom MRS16/08 16-track digital multitracker - Recorder

- 8 in direct / 16 recordin track /
- Pad Sampler /
- 36 drum/percussion sounds
- CD-RW drive
- XLRs Mic in or quarter-inch jacks
- 40GB hard drive. This translates into 120 hours of high-quality recording
- Internal 24-bit processing and mixing automation support
- six effect modules with 103 effect types, 8-channel COMP EQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim