bose marantz jbl infinity .... u shiten flm

Shitet nga: bashkim 13 Maj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   285 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shiten flm


bose 701

jan ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim