kmt bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 01 Krr 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   365 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
KMT CS212

jan ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim