kmt u shiten flm merrjep

Shitet nga: bashkim 02 Tet 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   365 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
U shiten flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim