BW marantz bose jbl infinity....u shiten flm

Shitet nga: bashkim 18 Maj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
u shiten flm

BW DM1800

eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojn edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim