Oberton 18 inq

Shitet nga: Luli 29 Nën 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   330 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy basa 18'inq te firmes oberton shum te rujtun nje sezon te perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim