Psb bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 01 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
PSB imagine T

Jan te ri pa perdor
eshte ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera

2copa...850euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim