Zerim electro voice eliminator

Shitet nga: luli 18 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet kompleti i boksave dhe basbinave electro voice modeli eliminator ne gjendje shum te mir teknike dhe te ruajtur shum.Dy basbina me bas 18 inq 400wat rms . .4satelita jan me bas 15inq dhe toni i nalt (dh3) per me shum info shih fotot dhe ne tel.044176797.
ndrrim me mikset dynacord 1600-2
shiten edhe ne qift
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim