bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 01 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR   275 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
bose 301 series III
jan te ri hiq pa perdor

jan ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim