psb alpha b1 bose marantz jbl infinity

Shitet nga: bashkim 01 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   185 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
PSB Alpha B1

jan te ri pa perdor
jan ne gjendje perfekt

vjen nga zvicra posedojm edhe lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim