Super bubnje

Shitet nga: Lulu 06 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   550 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Bubnjet (tupanat) jane te firmes Basic, jane ne gjendje perfekte shume te ruajtura pak te perdorura te ardhura nga Gjermania, jane te kompletuara ashtu siq po i shihni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim