Shitet Akuariumi

Shitet nga: Islam 26 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi me dimension 50×50×100, eshte i punuar me gure per dekorim dhe shum i bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim