Klyshe Akita inu japanese

Shitet nga: Dukagjin 23 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klyshet akita inu,me prejardhje kampionesh,pedigre,pasaport dhe mikrochip,klyshet Jane te gatshem te miren me 20.03.2017.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim