U shiten flm MERRJEP

Shitet nga: GK 28 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagaricen dhe zagarin per leper, zagarica eshte pasavce origjinale i ka 4 vite,kurse zagari esht istarc mosha 15muaj,zagarica ndjek leprin 4 ore,kurse zagari ndjek leprin 1 ore edhe ate me garancin,qmimi per zagar dhe zagaric 400euro.per ma shum informata lajmrohuni ne nr.telefonit 044 357 679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim