2 peshqi skalar (angel fish)

Shitet nga: art 20 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Peshqit I Kane 2 Vite Jane qift Jane te shendetshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim