Klyshe Akita inu japanese

Shitet nga: Dukagjin 05 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klyshet akita inu,me prejardhje kampionesh,pedigre,pasaport dhe mikrochip....Te bardhe dhe orange bardhe...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim