Bicikleta Mountain Bike Wheeler

Shitet nga: naser 06 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

425 EUR   475 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes bicikleten mountain bike wheeler me shumicen e pjeseve shimano.I ka te dy amortizerat me ajer dhe frenat me glicerin dhe poashtu ka edhe frenat me disqe.Ka 24 shpejtsi per me shume kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim