Trek Full Suspension

Shitet nga: Besjani 15 Nën 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: 26
Bicikleta Trek është importuar nga Zvicrra, është e aluminit frenat i ka me disqe me vaj(glicerin) dhe të gjitha pjesët i ka Shimano Deore XT
Viber : +377 45 685 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim