Trek U SHIT

Shitet nga: Besjani 30 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Trek pothuajse e re , amortizerat i ka me bllokad dhe me ajër , t'gjitha pjesët i ka Shimano .
Viber : +377 45 685 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim