Trek

Shitet nga: Benjamin 20 Qer 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet bicikleta "Trek" e ardhur nga zvicrra e cila eshte me disqe.Ajo është në gjendje mjaft të mir dhe është shum e ruajtur.Po thuajse te gjitha gjerat i ka ende qe kur ka dal nga fabrika.Shpresoj qe te ju pelqej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim