bicikleten ndrroj me iphone 4

Shitet nga: armendi 18 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
ndrroj biciklleten 18 shpejtesi ngjyr te veqant dhe me me goma i ka te reja te pa pa perdorura ne gjendje te rregullt mundeni me ardh me shiku nuk do te zhgenjeheni nderroj me iphone 4 ne gjendje te rregullt te jet ose me pare mundeni te thirrni ne viber ose whats app. ju lutem njerez serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim