Paisje AB SWING

Shitet nga: xhelal 20 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisja per ushtimin e muskujve te barkut e ngjajshme me Ab Swing .
Eshte shume efektive dhe pozita ulur siguron qe me levizje te kembeve te ushtrohen pothuajse te gjitha grupet e muskujve te barkut.
Mund tu dergohet ne shtepi me post.

Paije e sjellur nga Austria.

Eshte ne gjendje te rregullt. Mund te testohet me rastin e blerjes.


Per informata me kontaktoni ne

viber


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim