Thes per Boks (box) [oreginal]

Shitet nga: Shitesi 24 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet thesi per box (ky qe shihni ne foto) eshte shume praktik sepse vjen i kompletuar mjafton ta gjeni cendin e pershtatshem per ta varur dhe gjithqka eshte gati per ushtrime ( preferohet tegoditet me dorza boksi) pres bleres serioz.
Te interesuarit kontaktoni ne" 049 450 373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim