2 shtaga peshkimi nga zvicra

Shitet nga: Aaaaaa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes shtagat njera 3.60 4.00meblinker eshte kjo e 4metrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim