DYLBI Profesionale per oficira

Shitet nga: cani 09 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
DYLBI te firmes OPTUS

Te importuara nga Gjermania

Rregullohen ne tre vende afrim-largim-kjartesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim