Pushk Gjyetie

Shitet nga: M. Maliqi 26 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR   399 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Pushka ashtë në gjendje shum të rregullt dhe me dokumenta të rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim