Thika gjuetie

Shitet nga: xxxxx 03 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Jan tri thika jan shum te mira ekstrem tforta bejm edhe ndrrim viber +37745305658
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim