Qizme per skia modele te ndryshme nga zvicra

Shitet nga: Afrim Dje 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Qizme per skija modele te ndryshme dhe numra te ndryshem per femij dhe te rritur te dy gjinive.
Qizmet jan modele dhe marka te njohura dhe qmim shume te volitshme per tregun Kosovar
Poashtu kemi edhe skija te madhesive te ndryshme
kemi vetem numra te vegjel per femra dhe femij nen 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim