Patika futbolli nga Gjermania

Shitet nga: gentrit 22 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Patika futbolli te ardhura nga Gjermania.
Nike adidas nr 42.5 , adidas nr 35.5 dhe nike cool nr 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim